piątek, 6 grudnia 2013

PROLOG

Pewna dziewczyna jest fanką 1D. Postanowili zrobić koncert w Mullingar w Irlandii. Tam też Amy(Dziewczyna, główna postać) spotyka swojego dawnego przyjaciela Niall'a. Teraz jest sławny i nawet nie rozpoznaje dziewczyny, myśli że to jego kolejna psycho-fanka. Dziewczyna jest wściekła i postanawia się z nim spotkać. Jak będzie dalej? Co się stanie???

_________________________________________________________________________________

ZAPRASZAM! Jutro postaram się dodać kolejny rozdział ;)
~Pozdrawiam Oliwkaaaaa<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz